Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 294-019773/0004

Erich Wulz *, 2 Bilder:

(Salzburg 1906-1984 Aigen) Ohne Titel, einmal signiert und datiert: E Wulz (19)69 Tusche-Mischtechnik auf Papier, jeweils ca. 40 x 24 cm(2)

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

16.07.2019 - 15:55

Vyvolávací cena:

Erich Wulz *, 2 Bilder:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 16.07.2019 - 15:55
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online