Brillant Damenring
Gold/Weißgold/Roségold 585, seitlich tlw. durchbrochen gearbeitet, drei Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,35 ct, RW 54, 3,2 gøg3
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
18.07.2019 - 10:07
- Vyvolávací cena:
Brillant Damenring
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 18.07.2019 - 10:07 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.07. - 18.07.2019 |