Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020408/0002

Willi Hartung, Zürich 1915 - 1987 Sterneberg Kanton Zürich

2 Mischtechniken auf Papier, eine rückseitig betitelt "Sunset by Mitla" die andere unbetitelt je ca. 19 x 26 cm signiert Willi Hartung 1970 gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

12.07.2017 - 16:16

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 12.07.2017 - 16:16
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 01.07. - 12.07.2017