Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021688/0001

Otto Rasim

(Wien 1878-1936 Innsbruck), "Blumensrillleben, Dahlien", signiert u. datiert "O. Rasim, (19)05", Öl auf Leinwand, ca. 55 x 45 cm, gerahmt, starke Altersspuren, sowohl Bild als auch Rahmen partiell abgeblättert

15.07.2019 - 10:18

Vyvolávací cena:

Otto Rasim

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.07.2019 - 10:18
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.07. - 15.07.2019