Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021788/0001

kleine Skulptur "Mensch und Backenzahn"

, bezeichnet "DEGUSSA DENTAL", monogrammiert "NB", patinerter Bronzeguss auf Steinsockel montiert, Gesamthöhe 16,5 cm

15.07.2019 - 11:06

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.07.2019 - 11:06
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.07. - 15.07.2019