Ladislaus Eugen Petrovits
(Wien 1839-1907) Uferlandschaft, Aquarell auf Papier, signiert L. E. Petrocits 7,5 x 9 cm. in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
12.07.2017 - 16:31
- Dosažená cena: **
EUR 85,-
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
Ladislaus Eugen Petrovits
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a nábytek |
Datum: | 12.07.2017 - 16:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.07. - 12.07.2017 |