Brillant Saphirring
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,60 ct, Saphire im Baguetteschliff, RW 62, 7,6 g, 1 Saphir beschädigtøG7
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
23.07.2019 - 15:04
- Vyvolávací cena:
Brillant Saphirring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 23.07.2019 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Klassizistische Jahreszeiten-Figur,
- Collier
- Samsung Galaxy S23 Ultra schwarz