Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036209/0031

Othmar Eder *

(Kufstein 1955 geb.) Winterknechte, signiert und datiert unten mittig: O. EDER (19)85, sowie betitelt unten rechts, Bleistift/Aquarell auf Papier, ca. 50 x 63,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner

18.07.2019 - 15:23

Vyvolávací cena:

Othmar Eder *

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 18.07.2019 - 15:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.07. - 18.07.2019