Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037859/0005

Honoré Daumier

(Marseille 1808-1879 Valmondios, Seine et Oise) Blatt aus: "Les bas bleus" (Blatt Nr. 37), Lithografie, ca. 33 x 23 cm, stockfleckig, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

18.07.2019 - 15:31

Vyvolávací cena:

Honoré Daumier

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 18.07.2019 - 15:31
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.07. - 18.07.2019