Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037534/0029

Josef Eder

(Wien 1760-1835) August Zenger (Wien um 1735-1816) Hl. Agatha, aquarellierter Stich, ca. 24 x 18 cm, gebräunt, fleckig, verglast, alter Holzrahmen mit vergoldeter Zierleiste, Abriebstellen

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

18.07.2019 - 15:32

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Josef Eder

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 18.07.2019 - 15:32
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.07. - 18.07.2019