Brillant Diamant Damenring
Gold/Weißgold 585, ein Altschliffdiamant, zwei Brillanten, RW 50, 2 gøg2
Expert: Asvazadurian Hagop
Asvazadurian Hagop
+ 43-1-604-13-71-15
hagop.asvazadurian@dorotheum.at
25.07.2019 - 10:45
- Vyvolávací cena:
Brillant Diamant Damenring
Expert: Asvazadurian Hagop
Asvazadurian Hagop
+ 43-1-604-13-71-15
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 25.07.2019 - 10:45 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.07. - 25.07.2019 |