Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036759/0075

Adolf Schinnerer *

(Schwarzenbach/Saale 1876-1949Ottershausen) Am Chiemsee - 1913, Blattgröße ca. 23 x 32,5 cm; Sion Longley Wenban (1848-1897) Landschaft, ca. 31,5 x 45 cm, gesamt 8 Grafiken, alle Radierungen signiert, teilweise Lichtrand, Lagerschäden, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

30.07.2019 - 10:30

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Adolf Schinnerer *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrazy
Datum: 30.07.2019 - 10:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online