Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-118967/0000

Peter Stübinger *

(Arzberg 1911-1987 Anger, Studium a. d. Landeskunstsch. Graz u. der Akademie Wien) Jagdstillleben, handsigniert Stübinger, Öl auf Leinwand, 43,5 x 37 cm, in silberfarbigem Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

22.07.2019 - 14:40

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Peter Stübinger *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 22.07.2019 - 14:40
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online