Čís. položky 191-023384/0010

Adler

Adler - Umění, starožitnosti, šperky

vollplastischer Bronzeguss, dunkel patiniert, auf Granitsockel montiert, bezeichnet A. Thorbum (J. B. Debosee), nummeriert, Gesamthöhe 31 cm, 20. Jhdt., guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

22.07.2019 - 15:54

Vyvolávací cena:

Adler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.07.2019 - 15:54
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online