Čís. položky 191-023384/0021

Wanddekoration

Wanddekoration - Umění, starožitnosti, šperky

Viechtauer Vogelfigur, aus Holz, farbig bemalt, Höhe 11 cm, Süddeutsch um 1900, Altersspuren, Schnabel bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

22.07.2019 - 15:56

Vyvolávací cena:

Wanddekoration

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.07.2019 - 15:56
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online