Čís. položky 191-023391/0002 -

Camillo Kurtz*

Camillo Kurtz* - Umění, starožitnosti, šperky

(St. Gallen 1896-1973 Gleisdorf, Ausbildung an der Landeskunstschule Graz) rückseitig betitelt Öblarn mit Grimming Ennstal, handsigniert datiert Camillo Kurtz 1. Mai 1965, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 22,5 x 29,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

22.07.2019 - 15:57

Vyvolávací cena:

Camillo Kurtz*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.07.2019 - 15:57
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online