Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Schloß Belvedere, Radierung in Farbe signiert Luigi Kasimir im Stock datiert 6. Nov.1925 35,5 x 30 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
12.07.2017 - 17:26
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a nábytek |
Datum: | 12.07.2017 - 17:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.07. - 12.07.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena: