Čís. položky 301-436316/0004

Brillantdamenring zus. ca. 0,65 ct

Brillantdamenring zus. ca. 0,65 ct - Klenoty

Weißgold 585, zwei Altschliffbrillanten, eine Kulturperle, RW 63, 3,7 gøg3

01.08.2019 - 15:02

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 01.08.2019 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.07. - 31.07.2019