Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-046941/0002

Diamantrauten Perlen Anhänger

Gold ca. 585, feinvergoldet, auch als Brosche tragbar, österr. Kontrollamtszeichen 1867-1922, österr. Amtspunze 1872-1922, Zinnfinierungen, 9,8 g, Perlröntgen nicht durchgeführtøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

01.08.2019 - 15:16

Vyvolávací cena:

Diamantrauten Perlen Anhänger

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 01.08.2019 - 15:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.07. - 31.07.2019