Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 228

E. Schleich

(wohl Deutsch, 19. Jahrhundert) Reisender beim Hufschmied in weiter Gebirgslandschaft, signiert unten links: E. Schleich, Öl auf Leinwand, ca. 55 x 68 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

01.08.2019 - 14:00

Vyvolávací cena:

E. Schleich

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Summerauction
Datum: 01.08.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 01.08.2019