Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 272

Carolina Friederica Friedric

Carolina Friederica Friedric - Sommerauktion

(1749-1815) Pflanzen- und Pilzstudie, rückseitig signiert und datiert: à Dresden 1804, Gouache auf Papier, ca. 23,5 x 31 cm, auf Unterkarton, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

01.08.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 282,-
Vyvolávací cena:

Carolina Friederica Friedric

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 01.08.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 01.08.2019