Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069282/0001

Ludwig Augustin *

(Wien 1882-1960) Stillleben mit asiatischen Gegenständen, signiert L. Augustin, Öl auf Leinwand, 60 x 45 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

16.07.2019 - 10:02

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Ludwig Augustin *

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion Bilder
Datum: 16.07.2019 - 10:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.07. - 16.07.2019