Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067071/0001

Johann Haag

(Österreich 1841-1919) Rast des Hirtenjungen, signiert und datiert Joh. Haag (1)876, Öl auf Karton, 21 x 19 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.07.2019 - 10:04

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Johann Haag

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion Bilder
Datum: 16.07.2019 - 10:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.07. - 16.07.2019