Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067265/0012

Hugo Hodiener (Hodina)

(Mährisch-Trübau 1886-1945 Klais) Nähende Frau, monogrammiert H. H., Pastell auf Papier, 28 x 27 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

16.07.2019 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Hugo Hodiener (Hodina)

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 16.07.2019 - 10:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.07. - 16.07.2019