Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068979/0008

Desiderius Fangh

(Ödenburg 1876-1947 Baden bei Wien) Strohkisten, signiert, datiert Fangh 1942, Aquarell auf Papier, 19 x 24 cm, hinter Glas, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.07.2019 - 10:13

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Desiderius Fangh

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion Bilder
Datum: 16.07.2019 - 10:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.07. - 16.07.2019