Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069013/0001

Zoltan Veress

(Koloszvar 1868-1935 Budapest) Sommerlandschaft, signiert, datiert Veress Zoltan (18)92, Öl auf Karton, 14 x 35 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

16.07.2019 - 10:16

Vyvolávací cena:

Zoltan Veress

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 16.07.2019 - 10:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.07. - 16.07.2019