Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067226/0003

Johann Holmstedt

(Schweden 1851-1929) Fjordlandschaft, signiert J. Holmstedt, Öl auf Leinwand, 70 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.07.2019 - 10:30

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Johann Holmstedt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 16.07.2019 - 10:30
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.07. - 16.07.2019