Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963) Motiv vom Gardasee (?), signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 61 x 92 cm, gerahmt,(W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
16.07.2019 - 10:30
- Vyvolávací cena:
EUR 3.600,-
Alois Arnegger *
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Aukce: | Letní aukce Obrazy |
Datum: | 16.07.2019 - 10:30 |
Prohlídka: | 11.07. - 16.07.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,- -
Dosažená cena:
EUR 1.520,- -
Cena:
EUR 1.520,-