Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067624/0011

Aquarellist um 1930

Pferdemarkt, undeutlich signiert und datiert (19)33, Aquarell auf Papier, 27 x 37 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

16.07.2019 - 10:37

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Aquarellist um 1930

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 16.07.2019 - 10:37
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.07. - 16.07.2019