Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067878/0022

Hubert Sattler Umkreis/circle

(1817-1904) Well und Wetterhorn von der Rosenlaui aus, signiert E. Glossen, Öl auf Karton, 24 x 32,5 cm, gerahmt, Farbabblätterungen (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

16.07.2019 - 10:38

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Hubert Sattler Umkreis/circle

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 16.07.2019 - 10:38
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.07. - 16.07.2019