Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210-418134/0002

Wilhelm Trenkler *

(Wien 1877-1964) "Limbergalpe" Öl auf Papier signiert W. Trenkler 1951, ca. 49 x 65,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

12.07.2017 - 17:53

Vyvolávací cena:

Wilhelm Trenkler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 12.07.2017 - 17:53
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 01.07. - 12.07.2017