Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 440-020054/0146

Rokokowandspiegel um 1760,

Rokokowandspiegel um 1760, - Schmuck, Kunst und Antiquitäten

kartuschen- u. rocaillenförm. geschnitzt, mit seitl. u. 2 im 19. Jh. erg. Kerzenhaltern, erg. Spiegel- einlage, ca. 67 x 63 cm, Altersspuren, schöne Patina

25.07.2019 - 15:26

Vyvolávací cena:

Rokokowandspiegel um 1760,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 25.07.2019 - 15:26
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.07. - 25.07.2019