Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024455/0002

Franz Kulstrunk

(Radstadt 1861-1944 Salzburg) Radstadt - Stadtmauer mit Hexenturm, signiert: F. Kulstrunk, datiert: (19)42, Aquarell und Deckweiß mit Tusche über Bleistift auf Papier, ca. 27 x 20,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

30.07.2019 - 15:02

Vyvolávací cena:

Franz Kulstrunk

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 30.07.2019 - 15:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online