Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024433/0002

Liesl Bareuther *

(Haslau 1894-1970 Ram, NÖ) Wolkenstimmung, rückseitig Nachlassstempel: Nachlaß Liesl Bareuther 1894-1970, Öl auf Leinwand, ca. 26 x 35,5 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

30.07.2019 - 15:44

Vyvolávací cena:

Liesl Bareuther *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 30.07.2019 - 15:44
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online