Albrecht Dunzendorfer *
(Oberneukirchen 1907-1980 Hellmonsödt) Blick gegen Sternstein, signiert: A. Dunzendorfer, rückseitig signiert, betitelt, datiert: 1970, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 60 x 80 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
30.07.2019 - 15:45
- Dosažená cena: **
EUR 850,-
- Vyvolávací cena:
Albrecht Dunzendorfer *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 30.07.2019 - 15:45 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.400,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-