Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 294-019793/0002

Nach Richard Westall

(1765-1836) The Holy Family., im Stein bezeichnet: R. Westall pinx, S: W: Reynolds sculpt, London by Tranquilo Mollo., Radierung, Plattengröße ca. 65x 47,5 cm, Blattränder teils eingerissen, stockfleckig, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

30.07.2019 - 15:46

Vyvolávací cena:

Nach Richard Westall

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 30.07.2019 - 15:46
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online