Čís. položky 301-434044/0011

Brillant Damenring zus. ca. 3,00 ct

Weißgold 585, drei Altschliffbrillanten, RW 54, 3,7 g Brillant tlw. mit Oberflächenmerkmaløg3

Expert: Stephan Kutil

22.08.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 4.608,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Expert: Stephan Kutil

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 22.08.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.07. - 21.08.2019