Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-047195/0003

Diamantbrosche

Gold 585, Platinauflagen, Altschliffbrillant und Diamantrauten zus. ca. 0,10 ct, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 3,4 gøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

22.08.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 256,-
Vyvolávací cena:

Diamantbrosche

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 22.08.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.07. - 21.08.2019