Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068246/0003

Rudolf Schima

Rudolf Schima - Letní aukce Obrazy

(Wien um 1900-nach 1910 tätig) Wien, Griechengasse, Pawlatschen in der Bäckerstraße, beide signiert R. Schima, Aquarelle auf Papier, 19,5 x 13 cm und 20,5 x 14 cm, gerahmt, gebräunt, (2) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

23.07.2019 - 10:25

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Schima

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 23.07.2019 - 10:25
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.07. - 23.07.2019