Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067041/0003

Ungarischer Künstler um 1900

Flieder, signiert Miklos A, Öl auf Leinwand, 49 x 58 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.07.2019 - 10:58

Vyvolávací cena:

Ungarischer Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 23.07.2019 - 10:58
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.07. - 23.07.2019