Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069081/0002

Adolf Obermüllner

(Wels 1833-1898 Wien) "Wintermorgen im Raureif", Motiv vom Arlberg mit dem Tritkopf, laut rückseitiger Betitelung, signiert A. Obermüllner, Öl auf Holz, 34 x 27 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

23.07.2019 - 11:23

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Adolf Obermüllner

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion Bilder
Datum: 23.07.2019 - 11:23
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.07. - 23.07.2019