Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021817/0001

Franz Schiffer *

(Wien 1885-1963), Stilleben mit Sonnenblumen und Äpfeln, signiert "Frz. Schiffer", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 57 x 45 cm, gerahmt

29.07.2019 - 10:11

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Franz Schiffer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 29.07.2019 - 10:11
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 18.07. - 29.07.2019