Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021809/0003

2 variirende Armsessel des späten 17./frühen 18. Jh.

, gedrechselte Nußholzgestelle mit unterschiedlichen, teilw. desolaten Tapezierungen, Altersspuren

29.07.2019 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 29.07.2019 - 10:12
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 18.07. - 29.07.2019