Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-118638/0000

Brillantsolitär

Damenring, Gold 585, Altschliffbrillant ca. 0,35 ct, RW 51, 1,8 g, Brillant mit Oberflächenmerkmalen WARE AUS PRIVATBESITZ øG2

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

05.08.2019 - 14:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brillantsolitär

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.08.2019 - 14:27
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online