Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023341/0002

Brunhilde Stübinger-Kochauf

(Cattaro/Dalmatien 1912-2006 Anger, Besuch der Landeskunstschule Graz) Rosenstillleben, handsigniert B. Stübinger-K, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 37,5 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

05.08.2019 - 14:50

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Brunhilde Stübinger-Kochauf

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.08.2019 - 14:50
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online