Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024149/0002

Josef Diethör *

(Suben am Inn 1919-2006 Bad Hall) Musikanten, signiert: J. Diethör, datiert: 1968, Holz im Relief geschnitzt, ca. 116 x 49 cm, gewölbt, Spannungsrisse

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

06.08.2019 - 15:15

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Josef Diethör *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.08.2019 - 15:15
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online