Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024187/0016

Helmut W. Hundstorfer*

(Linz 1947 geb.) Glasplastik, signiert: H. W. Hundstorfer, datiert: (19)93, Höhe ca. 12,5 cm, Länge ca. 19,5 cm, Boden mit gescharteter Stelle

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

06.08.2019 - 15:23

Vyvolávací cena:

Helmut W. Hundstorfer*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 06.08.2019 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online