Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140-039739/0001

Biedermeier Trommelkästchen,

ca. 1825/30, nussfurnierter Weichholzkorpus in Zylinderform auf oktogonalem Sockel, 1 Tür, 1 Lade, Platte ergänzt, Alters- und Gebrauchsspuren

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

29.07.2019 - 15:07

Vyvolávací cena:

Biedermeier Trommelkästchen,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Letní aukce Nábytek
Datum: 29.07.2019 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.07. - 29.07.2019