Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037200/0006

Isa Jechl *

(Wien 1873-1961) Hundeporträt, signiert und datiert unten rechts: Isa Jechl 1924, Aquarell auf dickem Papier, ca. 67 x 46,5 cm, stockfleckig, Ränder teilweise mit Farbfehlstellen, oben mittig kleines Fixierungsloch

13.08.2019 - 10:07

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Isa Jechl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 13.08.2019 - 10:07
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online