Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037109/0026

Georg Jung *

(Salzburg 1899-1957 Wien) Zwei Entwurfskizzen: a) Der Besuch im Kloster, b) Karneval, Bleistift auf Papier, je ca. 13 bzw. 14 x 17 cm, Faltstelle, ungerahmt

Provenienz: Aus Wiener Privatsammlung

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.08.2019 - 10:22

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Georg Jung *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 13.08.2019 - 10:22
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online